O NAS

dr n. med. Anna Biczysko - Murawa

Stomatolog z wieloletnim stażem pracy w Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, oraz w gabinetach stomatologicznych. Zdobyła tam wiedzę w trakcie studiów specjalizacyjnych oraz  doktoratu, praktycznie umiejętności udoskonaliła w trakcie kursów zawodowych. Była instruktorem i koordynatorem zajęć studenckich w języku polskim i angielskim. Jest autorem kilku prac naukowych. Zdobyła doświadczenie, oraz umiejętności pozwalające na prowadzenie kompleksowego leczenia.

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, odbudowie zębów po leczeniu, zarówno zachowawczym jak i protetycznym.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom zawodowym przeprowadza dokładną diagnostykę i w oparciu o nią prowadzi kompleksowe leczenie.

dypl. hig. stom. Sylwia Tamm

Absolwentka Wielkopolskiej Szkoły Medycznej w Poznaniu. Jest członkiem Wielkopolskiego Klubu Higienistek. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach i sympozjach, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. W 2011 roku ukończyła naukę na kierunku Asystentka Stomatologiczna, a od 2014 roku posiada dyplom higienistki stomatologicznej. 

Ściśle współpracuje z lekarzami stomatologami w zakresie profilaktyki i higieny jamy ustnej. Wykonuje zabiegi takie jak skaling (usuwanie kamienia nazębnego), piaskowanie, polishing, lakierowanie czy wybielanie zębów. 

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie dopasowując odpowiedni do potrzeb instruktaż higieny jamy ustnej, porady dotyczące prawidłowych nawyków żywieniowych i higienicznych w jamie ustnej.

O GABINECIE HIGIENY

Gabinet Higieny jest gabinetem przynależącym do Specjalistycznej Stomatologii Anny Biczysko–Murawy.

Został stworzony specjalnie dla Państwa w celu wykonywania zabiegów takich jak skaling (usunięcie kamienia nazębnego), piaskowanie , lakierowanie czy wybielanie zębów. W naszym gabinecie oprócz profesjonalnie wykonanych zabiegów, otrzymają Państwo szereg informacji odnośnie prawidłowej higieny jamy ustnej, metod szczotkowania, doboru prawidłowej szczoteczki, nici dentystycznej czy pasty do zębów. Wykwalifikowana i dyplomowana higienistka stomatologiczna we współpracy z lekarzem dentystą poprowadzą Państwa krok po kroku, do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Codziennie staramy się zasłużyć na zaufanie naszych pacjentów, oferując komfort obsługi oraz przyjazną atmosferę.