WYBIELANIE GABINETOWE

 

 

REGENERACYJNO - WYBIELAJĄCY SYSTEM PREVDENT

PrevDent CrWR to system do wybielania zębów i naprawy szkliwa, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym. To co go odróżnia od innych produktów wybielających dostępnych na rynku to połączenie aktywnej substancji wybielającej – 6% nadtlenek wodoru (6% H2O2) z nano-Hydroksyapatytem, który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. System PrevDent CrWR przywraca ich naturalną biel! A pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.

Hydroksyapatyt jest minerałem, który stanowi 68% zębiny i 97% szkliwa zębów. Nano-Hydroksyapatyt jest znacznie mniejszą wersją tego materiału i posiada zdolność łączenia się z Hydroksyapatytem obecnym w zębach. Przenikając głęboko do kanalików zębiny nHAp eliminuje nadwrażliwość, przy jednoczesnej remineralizacji i odbudowie uszkodzonego szkliwa. Sprawia, że zęby stają się jaśniejsze, a ich powierzchnia bardziej gładka i błyszcząca.

 

PROCES WYBIELANIA

1.za pomocą kolornika ustalany jest kolor wyjściowy zębów,

2.zabezpieczane są tkanki miękkie (dziąsła) specjalną światło utwardzalną płynną żywicą i innymi materiałami uszczelniającymi,

3.na zęby zostaje nałożony preparat PrevDent,

4.usunięcie preparatu następuje po około 10 minutach,

5.wykonuje się 7/9 10 minutowych sesji podczas wizyty,

6.za pomocą kolornika ustalany jest osiągnięty kolor,

7.czas zabiegu to około 2 godziny,

8.po zabiegu należy stosować się do zaleceń pozabiegowych,